Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 19 do 25-11-2018 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00-08:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

08:00-09:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

08:00-09:00

strefa SPA

strefa SPA

09:00-10:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

09:00-10:00

strefa SPA

strefa SPA

10:00-11:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

10:00-11:00

strefa SPA

strefa SPA

11:00-12:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

11:00-12:00

strefa SPA

strefa SPA

12:00-13:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

12:00-13:00

strefa SPA

strefa SPA

13:00-14:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

13:00-14:00

strefa SPA

strefa SPA

14:00-15:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

14:00-15:00

strefa SPA

strefa SPA

15:00-16:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

15:00-16:00

strefa SPA

strefa SPA

16:00-17:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

16:00-17:00

strefa SPA

strefa SPA

17:00-18:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

17:00-18:00

strefa SPA

strefa SPA

18:00-19:00

Climbing JUNIOR - zajęcia

MAJA

ścianka wspinaczkowa

18:00-18:50

HIIT Training ©

OLA

sala fitness

18:00-19:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

18:00-19:00

strefa SPA

strefa SPA

19:00-19:50

FIT and JUMP ®

MAJA

sala fitness

19:00-20:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

19:00-20:00

strefa SPA

strefa SPA

20:00-20:50

SALSATION

DOROTA

sala fitness

20:00-21:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

21:00-22:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

07:00-08:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

07:00-08:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

08:00-09:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

08:00-09:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

08:00-09:00

strefa SPA

strefa SPA

09:00-10:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

09:00-10:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

09:00-10:00

strefa SPA

strefa SPA

10:00-11:00

aktywna MAMA

dr B. Makaruk

sala fitness

10:00-11:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

10:00-11:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

10:00-11:00

strefa SPA

strefa SPA

11:00-12:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

11:00-12:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

11:00-12:00

strefa SPA

strefa SPA

12:00-13:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

12:00-13:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

12:00-13:00

strefa SPA

strefa SPA

13:00-14:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

13:00-14:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

13:00-14:00

strefa SPA

strefa SPA

14:00-15:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

14:00-15:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

14:00-15:00

strefa SPA

strefa SPA

15:00-16:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

15:00-16:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

15:00-16:00

strefa SPA

strefa SPA

16:00-17:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

16:00-17:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

16:00-17:00

strefa SPA

strefa SPA

17:00-18:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

17:00-18:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

17:00-18:00

strefa SPA

strefa SPA

18:00-19:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

18:00-19:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

18:00-19:00

strefa SPA

strefa SPA

18:00-18:50

STRONG TM - nowość!

DOROTA

sala fitness

19:00-20:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

19:00-19:50

Fat Burning

OLA

sala fitness

19:00-20:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

19:00-20:00

strefa SPA

strefa SPA

20:00-20:50

Pilates

OLA

sala fitness

20:00-21:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

21:00-22:00

BOKS

WITEK

sala fitness

21:00-22:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

07:00-08:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

07:00-08:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

08:00-09:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

08:00-09:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

08:00-09:00

strefa SPA

strefa SPA

09:00-10:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

09:00-10:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

09:00-10:00

strefa SPA

strefa SPA

10:00-11:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

10:00-10:50

MOBILITY - nowość!

MAJA

sala fitness

10:00-11:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

10:00-11:00

strefa SPA

strefa SPA

11:00-12:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

11:00-12:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

11:00-12:00

strefa SPA

strefa SPA

12:00-13:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

12:00-13:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

12:00-13:00

strefa SPA

strefa SPA

13:00-14:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

13:00-14:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

13:00-14:00

strefa SPA

strefa SPA

14:00-15:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

14:00-15:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

14:00-15:00

strefa SPA

strefa SPA

15:00-16:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

15:00-16:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

15:00-16:00

strefa SPA

strefa SPA

16:00-17:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

16:00-16:50

Pilates

OLA

sala fitness

16:00-17:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

16:00-17:00

strefa SPA

strefa SPA

17:00-18:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

17:00-18:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

17:00-18:00

strefa SPA

strefa SPA

18:00-19:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

18:00-18:50

Indoor Cycling

MAJA

sala fitness

18:00-19:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

18:00-19:00

strefa SPA

strefa SPA

19:00-20:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

19:00-19:50

FIT and JUMP ®

MAJA

sala fitness

19:00-20:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

19:00-20:00

strefa SPA

strefa SPA

20:00-21:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

20:00-20:55

TRX ® NOWA GRUPA!

MAJA

sala fitness

21:00-22:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

07:00-08:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

08:00-09:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

08:00-09:00

strefa SPA

strefa SPA

09:00-10:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

09:00-10:00

strefa SPA

strefa SPA

10:00-11:00

aktywna MAMA

dr B. Makaruk

sala fitness

10:00-11:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

10:00-11:00

strefa SPA

strefa SPA

11:00-12:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

11:00-12:00

strefa SPA

strefa SPA

12:00-13:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

12:00-13:00

strefa SPA

strefa SPA

13:00-14:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

13:00-14:00

strefa SPA

strefa SPA

14:00-15:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

14:00-15:00

strefa SPA

strefa SPA

15:00-16:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

15:00-16:00

strefa SPA

strefa SPA

16:00-17:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

16:00-17:00

strefa SPA

strefa SPA

17:00-18:00

Climbing JUNIOR - zajęcia

MAJA

ścianka wspinaczkowa

17:00-18:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

17:00-18:00

strefa SPA

strefa SPA

18:00-19:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

18:00-19:00

strefa SPA

strefa SPA

18:00-18:50

STRONG TM - nowość!

DOROTA

sala fitness

19:00-19:50

Fat Burning

OLA

sala fitness

19:00-20:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

19:00-20:00

strefa SPA

strefa SPA

20:00-20:50

Pilates

OLA

sala fitness

20:00-21:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

21:00-22:00

BOKS

WITEK

sala fitness

21:00-22:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

07:00-08:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

07:00-08:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

08:00-09:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

08:00-09:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

08:00-09:00

strefa SPA

strefa SPA

09:00-10:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

09:00-10:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

09:00-10:00

strefa SPA

strefa SPA

10:00-11:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

10:00-11:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

10:00-11:00

strefa SPA

strefa SPA

11:00-12:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

11:00-12:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

11:00-12:00

strefa SPA

strefa SPA

12:00-13:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

12:00-13:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

12:00-13:00

strefa SPA

strefa SPA

13:00-14:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

13:00-14:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

13:00-14:00

strefa SPA

strefa SPA

14:00-15:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

14:00-15:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

14:00-15:00

strefa SPA

strefa SPA

15:00-16:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

15:00-16:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

15:00-16:00

strefa SPA

strefa SPA

16:00-17:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

16:00-17:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

16:00-17:00

strefa SPA

strefa SPA

17:00-18:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

17:00-17:50

Indoor Cycling

MAJA

sala fitness

17:00-18:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

17:00-18:00

strefa SPA

strefa SPA

18:00-19:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

18:00-18:50

HIIT Training ©

OLA

sala fitness

18:00-19:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

18:00-19:00

strefa SPA

strefa SPA

19:00-20:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

19:00-19:50

FIT and JUMP ®

MAJA

sala fitness

19:00-20:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

19:00-20:00

strefa SPA

strefa SPA

20:00-21:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

20:00-20:50

TRX ® NOWA GRUPA!

MAJA

sala fitness

21:00-22:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

09:00-10:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

09:00-09:50

Indoor Cycling

MAJA

sala fitness

09:00-10:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

09:00-10:00

strefa SPA

strefa SPA

10:00-11:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

10:00-10:50

MOBILITY - nowość!

MAJA

sala fitness

10:00-11:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

10:00-11:00

strefa SPA

strefa SPA

11:00-12:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

11:00-12:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

11:00-12:00

strefa SPA

strefa SPA

11:00-13:00

warsztaty medytacyjne - "Droga do harmonii"

Sylwia Lewczuk

sala fitness

12:00-13:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

12:00-13:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

12:00-13:00

strefa SPA

strefa SPA

13:00-14:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

13:00-14:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

13:00-14:00

strefa SPA

strefa SPA

14:00-15:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

14:00-15:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

14:00-15:00

strefa SPA

strefa SPA

15:00-16:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

15:00-16:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

15:00-16:00

strefa SPA

strefa SPA

16:00-17:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

09:00-10:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

09:00-10:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

09:00-10:00

strefa SPA

strefa SPA

10:00-11:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

10:00-11:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

10:00-11:00

strefa SPA

strefa SPA

11:00-12:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

11:00-12:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

11:00-12:00

strefa SPA

strefa SPA

12:00-13:00

Climbing

Jakub

ścianka wspinaczkowa

12:00-13:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

12:00-13:00

strefa SPA

strefa SPA

13:00-14:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

14:00-15:00

SQUASH

Instruktor klubowy

kort squash

← →