Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 19 do 25-11-2018 »
Pn, 19-11-2018 07:00 - 08:00 SQUASH Instruktor klubowy
08:00 - 09:00 SQUASH Instruktor klubowy
08:00 - 09:00 strefa SPA
09:00 - 10:00 SQUASH Instruktor klubowy
09:00 - 10:00 strefa SPA
10:00 - 11:00 SQUASH Instruktor klubowy
10:00 - 11:00 strefa SPA
11:00 - 12:00 SQUASH Instruktor klubowy
11:00 - 12:00 strefa SPA
12:00 - 13:00 SQUASH Instruktor klubowy
12:00 - 13:00 strefa SPA
13:00 - 14:00 SQUASH Instruktor klubowy
13:00 - 14:00 strefa SPA
14:00 - 15:00 SQUASH Instruktor klubowy
14:00 - 15:00 strefa SPA
15:00 - 16:00 SQUASH Instruktor klubowy
15:00 - 16:00 strefa SPA
16:00 - 17:00 SQUASH Instruktor klubowy
16:00 - 17:00 strefa SPA
17:00 - 18:00 SQUASH Instruktor klubowy
17:00 - 18:00 strefa SPA
18:00 - 19:00 Climbing JUNIOR - zajęcia MAJA
18:00 - 18:50 HIIT Training © OLA
18:00 - 19:00 SQUASH Instruktor klubowy
18:00 - 19:00 strefa SPA
19:00 - 19:50 FIT and JUMP ® MAJA
19:00 - 20:00 SQUASH Instruktor klubowy
19:00 - 20:00 strefa SPA
20:00 - 20:50 SALSATION DOROTA
20:00 - 21:00 SQUASH Instruktor klubowy
21:00 - 22:00 SQUASH Instruktor klubowy
Wt, 20-11-2018 07:00 - 08:00 Climbing Jakub
07:00 - 08:00 SQUASH Instruktor klubowy
08:00 - 09:00 Climbing Jakub
08:00 - 09:00 SQUASH Instruktor klubowy
08:00 - 09:00 strefa SPA
09:00 - 10:00 Climbing Jakub
09:00 - 10:00 SQUASH Instruktor klubowy
09:00 - 10:00 strefa SPA
10:00 - 11:00 aktywna MAMA dr B. Makaruk
10:00 - 11:00 Climbing Jakub
10:00 - 11:00 SQUASH Instruktor klubowy
10:00 - 11:00 strefa SPA
11:00 - 12:00 Climbing Jakub
11:00 - 12:00 SQUASH Instruktor klubowy
11:00 - 12:00 strefa SPA
12:00 - 13:00 Climbing Jakub
12:00 - 13:00 SQUASH Instruktor klubowy
12:00 - 13:00 strefa SPA
13:00 - 14:00 Climbing Jakub
13:00 - 14:00 SQUASH Instruktor klubowy
13:00 - 14:00 strefa SPA
14:00 - 15:00 Climbing Jakub
14:00 - 15:00 SQUASH Instruktor klubowy
14:00 - 15:00 strefa SPA
15:00 - 16:00 Climbing Jakub
15:00 - 16:00 SQUASH Instruktor klubowy
15:00 - 16:00 strefa SPA
16:00 - 17:00 Climbing Jakub
16:00 - 17:00 SQUASH Instruktor klubowy
16:00 - 17:00 strefa SPA
17:00 - 18:00 Climbing Jakub
17:00 - 18:00 SQUASH Instruktor klubowy
17:00 - 18:00 strefa SPA
18:00 - 19:00 Climbing Jakub
18:00 - 19:00 SQUASH Instruktor klubowy
18:00 - 19:00 strefa SPA
18:00 - 18:50 STRONG TM - nowość! DOROTA
19:00 - 20:00 Climbing Jakub
19:00 - 19:50 Fat Burning OLA
19:00 - 20:00 SQUASH Instruktor klubowy
19:00 - 20:00 strefa SPA
20:00 - 20:50 Pilates OLA
20:00 - 21:00 SQUASH Instruktor klubowy
21:00 - 22:00 BOKS WITEK
21:00 - 22:00 SQUASH Instruktor klubowy
Śr, 21-11-2018 07:00 - 08:00 Climbing Jakub
07:00 - 08:00 SQUASH Instruktor klubowy
08:00 - 09:00 Climbing Jakub
08:00 - 09:00 SQUASH Instruktor klubowy
08:00 - 09:00 strefa SPA
09:00 - 10:00 Climbing Jakub
09:00 - 10:00 SQUASH Instruktor klubowy
09:00 - 10:00 strefa SPA
10:00 - 11:00 Climbing Jakub
10:00 - 10:50 MOBILITY - nowość! MAJA
10:00 - 11:00 SQUASH Instruktor klubowy
10:00 - 11:00 strefa SPA
11:00 - 12:00 Climbing Jakub
11:00 - 12:00 SQUASH Instruktor klubowy
11:00 - 12:00 strefa SPA
12:00 - 13:00 Climbing Jakub
12:00 - 13:00 SQUASH Instruktor klubowy
12:00 - 13:00 strefa SPA
13:00 - 14:00 Climbing Jakub
13:00 - 14:00 SQUASH Instruktor klubowy
13:00 - 14:00 strefa SPA
14:00 - 15:00 Climbing Jakub
14:00 - 15:00 SQUASH Instruktor klubowy
14:00 - 15:00 strefa SPA
15:00 - 16:00 Climbing Jakub
15:00 - 16:00 SQUASH Instruktor klubowy
15:00 - 16:00 strefa SPA
16:00 - 17:00 Climbing Jakub
16:00 - 16:50 Pilates OLA
16:00 - 17:00 SQUASH Instruktor klubowy
16:00 - 17:00 strefa SPA
17:00 - 18:00 Climbing Jakub
17:00 - 18:00 SQUASH Instruktor klubowy
17:00 - 18:00 strefa SPA
18:00 - 19:00 Climbing Jakub
18:00 - 18:50 Indoor Cycling MAJA
18:00 - 19:00 SQUASH Instruktor klubowy
18:00 - 19:00 strefa SPA
19:00 - 20:00 Climbing Jakub
19:00 - 19:50 FIT and JUMP ® MAJA
19:00 - 20:00 SQUASH Instruktor klubowy
19:00 - 20:00 strefa SPA
20:00 - 21:00 SQUASH Instruktor klubowy
20:00 - 20:55 TRX ® NOWA GRUPA! MAJA
21:00 - 22:00 SQUASH Instruktor klubowy
Cz, 22-11-2018 07:00 - 08:00 SQUASH Instruktor klubowy
08:00 - 09:00 SQUASH Instruktor klubowy
08:00 - 09:00 strefa SPA
09:00 - 10:00 SQUASH Instruktor klubowy
09:00 - 10:00 strefa SPA
10:00 - 11:00 aktywna MAMA dr B. Makaruk
10:00 - 11:00 SQUASH Instruktor klubowy
10:00 - 11:00 strefa SPA
11:00 - 12:00 SQUASH Instruktor klubowy
11:00 - 12:00 strefa SPA
12:00 - 13:00 SQUASH Instruktor klubowy
12:00 - 13:00 strefa SPA
13:00 - 14:00 SQUASH Instruktor klubowy
13:00 - 14:00 strefa SPA
14:00 - 15:00 SQUASH Instruktor klubowy
14:00 - 15:00 strefa SPA
15:00 - 16:00 SQUASH Instruktor klubowy
15:00 - 16:00 strefa SPA
16:00 - 17:00 SQUASH Instruktor klubowy
16:00 - 17:00 strefa SPA
17:00 - 18:00 Climbing JUNIOR - zajęcia MAJA
17:00 - 18:00 SQUASH Instruktor klubowy
17:00 - 18:00 strefa SPA
18:00 - 19:00 SQUASH Instruktor klubowy
18:00 - 19:00 strefa SPA
18:00 - 18:50 STRONG TM - nowość! DOROTA
19:00 - 19:50 Fat Burning OLA
19:00 - 20:00 SQUASH Instruktor klubowy
19:00 - 20:00 strefa SPA
20:00 - 20:50 Pilates OLA
20:00 - 21:00 SQUASH Instruktor klubowy
21:00 - 22:00 BOKS WITEK
21:00 - 22:00 SQUASH Instruktor klubowy
Pt, 23-11-2018 07:00 - 08:00 Climbing Jakub
07:00 - 08:00 SQUASH Instruktor klubowy
08:00 - 09:00 Climbing Jakub
08:00 - 09:00 SQUASH Instruktor klubowy
08:00 - 09:00 strefa SPA
09:00 - 10:00 Climbing Jakub
09:00 - 10:00 SQUASH Instruktor klubowy
09:00 - 10:00 strefa SPA
10:00 - 11:00 Climbing Jakub
10:00 - 11:00 SQUASH Instruktor klubowy
10:00 - 11:00 strefa SPA
11:00 - 12:00 Climbing Jakub
11:00 - 12:00 SQUASH Instruktor klubowy
11:00 - 12:00 strefa SPA
12:00 - 13:00 Climbing Jakub
12:00 - 13:00 SQUASH Instruktor klubowy
12:00 - 13:00 strefa SPA
13:00 - 14:00 Climbing Jakub
13:00 - 14:00 SQUASH Instruktor klubowy
13:00 - 14:00 strefa SPA
14:00 - 15:00 Climbing Jakub
14:00 - 15:00 SQUASH Instruktor klubowy
14:00 - 15:00 strefa SPA
15:00 - 16:00 Climbing Jakub
15:00 - 16:00 SQUASH Instruktor klubowy
15:00 - 16:00 strefa SPA
16:00 - 17:00 Climbing Jakub
16:00 - 17:00 SQUASH Instruktor klubowy
16:00 - 17:00 strefa SPA
17:00 - 18:00 Climbing Jakub
17:00 - 17:50 Indoor Cycling MAJA
17:00 - 18:00 SQUASH Instruktor klubowy
17:00 - 18:00 strefa SPA
18:00 - 19:00 Climbing Jakub
18:00 - 18:50 HIIT Training © OLA
18:00 - 19:00 SQUASH Instruktor klubowy
18:00 - 19:00 strefa SPA
19:00 - 20:00 Climbing Jakub
19:00 - 19:50 FIT and JUMP ® MAJA
19:00 - 20:00 SQUASH Instruktor klubowy
19:00 - 20:00 strefa SPA
20:00 - 21:00 SQUASH Instruktor klubowy
20:00 - 20:50 TRX ® NOWA GRUPA! MAJA
21:00 - 22:00 SQUASH Instruktor klubowy
So, 24-11-2018 09:00 - 10:00 Climbing Jakub
09:00 - 09:50 Indoor Cycling MAJA
09:00 - 10:00 SQUASH Instruktor klubowy
09:00 - 10:00 strefa SPA
10:00 - 11:00 Climbing Jakub
10:00 - 10:50 MOBILITY - nowość! MAJA
10:00 - 11:00 SQUASH Instruktor klubowy
10:00 - 11:00 strefa SPA
11:00 - 12:00 Climbing Jakub
11:00 - 12:00 SQUASH Instruktor klubowy
11:00 - 12:00 strefa SPA
11:00 - 13:00 warsztaty medytacyjne - "Droga do harmonii" Sylwia Lewczuk
12:00 - 13:00 Climbing Jakub
12:00 - 13:00 SQUASH Instruktor klubowy
12:00 - 13:00 strefa SPA
13:00 - 14:00 Climbing Jakub
13:00 - 14:00 SQUASH Instruktor klubowy
13:00 - 14:00 strefa SPA
14:00 - 15:00 Climbing Jakub
14:00 - 15:00 SQUASH Instruktor klubowy
14:00 - 15:00 strefa SPA
15:00 - 16:00 Climbing Jakub
15:00 - 16:00 SQUASH Instruktor klubowy
15:00 - 16:00 strefa SPA
16:00 - 17:00 SQUASH Instruktor klubowy
N, 25-11-2018 09:00 - 10:00 Climbing Jakub
09:00 - 10:00 SQUASH Instruktor klubowy
09:00 - 10:00 strefa SPA
10:00 - 11:00 Climbing Jakub
10:00 - 11:00 SQUASH Instruktor klubowy
10:00 - 11:00 strefa SPA
11:00 - 12:00 Climbing Jakub
11:00 - 12:00 SQUASH Instruktor klubowy
11:00 - 12:00 strefa SPA
12:00 - 13:00 Climbing Jakub
12:00 - 13:00 SQUASH Instruktor klubowy
12:00 - 13:00 strefa SPA
13:00 - 14:00 SQUASH Instruktor klubowy
14:00 - 15:00 SQUASH Instruktor klubowy